Fundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona głównaFundacja Rozwoju Gmin Polskich - strona główna

Aktualności

Już po raz trzeci zapraszamy na wspólne spacery po Krakowie!!!

02.04.2012 00:11@marysia [Marysia Wojtacha]

Z przyjemnością informujemy, iż nasza Fundacja wkrótce rozpocznie realizację projektu pod nazwą "NATURAlnie, że Kraków! – edukacyjne wędrówki po obszarach przyrodniczych Krakowa!”.


Projekt ten, polega na organizacji 21 spotkań, w czasie których po krakowskich parkach krajobrazowych, rezerwatach przyrody i użytkach ekologicznych oprowadzą nas znakomici przyrodnicy. Przedsięwzięcie to ma za zadanie rozbudzić wrażliwość mieszkańców Krakowa i okolic na otaczający świat przyrody poprzez obcowanie z naturą. Podczas każdego z tych spotkań będzie można przekonać się, że Kraków widziany oczami ornitologów, zoologów i botaników różni się od tego, który zwykliśmy oglądać na co dzień…
Do uczestnictwa w „Zielonych wędrówkach” zapraszamy każdego!  Spacery rozpoczynamy już niebawem – w sobotę 14 kwietnia (Skałki Panieńskie i Las Wolski), a zakończymy 30 czerwca spacerem po Skawińskim Obszarze Łąkowym.
Pełny harmonogram spacerów, a także dokładne godziny i miejsca spotkań, dostępny jest TUTAJ.


Przypominamy, że na spacery należy zabrać ze sobą wygodne obuwie, odzież przeciwdeszczową oraz prowiant, natomiast miłośnicy ptaków powinni być wyposażeni w lornetki.

Całość działań w projekcie zostanie zakończona wydaniem mapy Krakowa z zaznaczonymi i opisanymi 21 trasami naszych wspólnych wędrówek!! Mapa będzie dostępna dla wszystkich chętnych w siedzibie Fundacji.


Projekt "NATURAlnie, że Kraków! – edukacyjne wędrówki po obszarach przyrodniczych Krakowa!” jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

PATRONI MEDIALNI PROJEKTU:

 

Fundacja Rozwoju
Gmin Polskich

adres biura:

ul. Halicka 10/11
31-036 Kraków
pokój nr 110

biuro@frgp.pl

 

adres siedziby:
ul. Mazowiecka 104A/36
30-023 Kraków


tel. +48 791 934 343,
+48 600 446 561


Facebook


pomagają nam

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

parnerzy frgp

Copyright © Fundacja Rozwoju Gmin Polskich 2010
Projekt: Agencja Interaktywna Krakweb.pl, CMS: ICEportal 3 CMS